.
NOVĚ OTEVŘENÁ VZORKOVNA V OSTRAVĚ. NÁDRAŽNÍ 694/80, OSTRAVA. Tel. 731 467 771. NAVŠTIVTE NÁS.

Lepidlo na obklady a dlažbu PCI Nanolight 15kg

Kód: PCINANL15
ZBOŽÍ SKLADEM
3 hodnocení
Značka: PCI
1 161 Kč –21 %
PCI Nanolight
1 161 Kč –21 % 919 Kč / pytel 759,50 Kč bez DPH
Ihned k odeslání (13 pytel)
Můžeme doručit do:
29.6.2022

PCI Nanolight je nanostrukturální vylehčené lepidlo nové technologie.topení. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Super pružné nanostrukturální speciální lepidlo nové generace. Pro použití na všechny druhy podkladů a všechny druhy keramiky, s vysokou vydatností. Pro síli lepidlového lóže od 1 do 15 mm. Vhodné také pro terasy, plavecké bazény, průmyslové plochy. použití v interiéru i exteriéru, na podlahy a stěny.

Rozsah použití:
Pro vnitřní i venkovní použití. Na stěny i podlahy vč. podlahového vytápění.  Pro sílu lepidlového lóže 1-15 mm.
Určeno pro všechny typy podkladů: cementové potěry, zbroušené anhydridové nebo sádrové podlahy, beton, betonové prefabrikáty, pórobeton, vytápěné potěry, sádrokarton, sádrovláknoté desky, suché potěry, magnezitové potěry, litý asfalt, izolační desky, sádrové díly, sádrové omítky, cementové a vápennocementové omítky, zdivo, staré keramické obklady, rovné a nosné dřevěné podlahy, OSB desky, kovové podklady.
Dále pro všechny keramické obklady a dlažby i mozaiky. k pokládání obkladů a dlažeb na hydroizolační stěrky PCI Lastogum.

Vlastnosti:
Kombinace odlehčených plniv a nanotechnologie. vyznačuje se vysokou vydatností díky použití speciálních plniv a aditiv. Je vodotěsné. Jedná se o plastické a poddajné lepidlo, které velmi dobře zpracovává.. lepidlo se vytvrzuje bez pnutí, obklady, dlažby a mozaiky lze podkládat do tenkovrstvého až středněvrstvého maltového lóže do tloušťky vrstvy 15 mm. Lepidlo se rychle vytvrzuje, přesto doba zpracovatelnosti je cca 90 minut a je také zaručena dlouhá doba lepivosti a otevření. Jedná se o stabilní lepidlo, které je vhodné pro jednoduché a rychlé práce. Je tvárné a vyrovná pnutí v podkladu při kolísání teplot. 


Před použitím prostudujte technický list produktu, který naleznete v záložce soubory. Při práci dodržujte pokyny a předepsané technologické postupy v něm uvedené.
Při větším odběru je možná individuální cena.
V záložce "VIDEO" jednoduchý návod na zpracování lepidla

Doplňkové parametry

Kategorie: Lepidla
Hmotnost: 15 kg

Lepidlo Nanolight

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení