.

Lepidlo na obklady a dlažbu PCI Nanolight 15kg

Kód: PCINANL15
ZBOŽÍ SKLADEM
3 hodnocení
Značka: PCI
1 161 Kč –21 %
PCI Nanolight
1 161 Kč –21 % 919 Kč / pytel 759,50 Kč bez DPH
Ihned k odeslání (13 pytel)
Můžeme doručit do:
31.1.2023

PCI Nanolight je nanostrukturální vylehčené lepidlo nové technologie.topení. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Super pružné nanostrukturální speciální lepidlo nové generace. Pro použití na všechny druhy podkladů a všechny druhy keramiky, s vysokou vydatností. Pro síli lepidlového lóže od 1 do 15 mm. Vhodné také pro terasy, plavecké bazény, průmyslové plochy. použití v interiéru i exteriéru, na podlahy a stěny.

Rozsah použití:
Pro vnitřní i venkovní použití. Na stěny i podlahy vč. podlahového vytápění.  Pro sílu lepidlového lóže 1-15 mm.
Určeno pro všechny typy podkladů: cementové potěry, zbroušené anhydridové nebo sádrové podlahy, beton, betonové prefabrikáty, pórobeton, vytápěné potěry, sádrokarton, sádrovláknoté desky, suché potěry, magnezitové potěry, litý asfalt, izolační desky, sádrové díly, sádrové omítky, cementové a vápennocementové omítky, zdivo, staré keramické obklady, rovné a nosné dřevěné podlahy, OSB desky, kovové podklady.
Dále pro všechny keramické obklady a dlažby i mozaiky. k pokládání obkladů a dlažeb na hydroizolační stěrky PCI Lastogum.

Vlastnosti:
Kombinace odlehčených plniv a nanotechnologie. vyznačuje se vysokou vydatností díky použití speciálních plniv a aditiv. Je vodotěsné. Jedná se o plastické a poddajné lepidlo, které velmi dobře zpracovává.. lepidlo se vytvrzuje bez pnutí, obklady, dlažby a mozaiky lze podkládat do tenkovrstvého až středněvrstvého maltového lóže do tloušťky vrstvy 15 mm. Lepidlo se rychle vytvrzuje, přesto doba zpracovatelnosti je cca 90 minut a je také zaručena dlouhá doba lepivosti a otevření. Jedná se o stabilní lepidlo, které je vhodné pro jednoduché a rychlé práce. Je tvárné a vyrovná pnutí v podkladu při kolísání teplot. 


Před použitím prostudujte technický list produktu, který naleznete v záložce soubory. Při práci dodržujte pokyny a předepsané technologické postupy v něm uvedené.
Při větším odběru je možná individuální cena.
V záložce "VIDEO" jednoduchý návod na zpracování lepidla

Doplňkové parametry

Kategorie: Lepidla
Hmotnost: 15 kg

Lepidlo Nanolight