.
AKCE - na vybrané produkty doprava ZDARMA, expedice do 48 hodin, stovky položek ihned k odeslání. Realizace - provádíme rekonstrukce.

Samonivelační stěrka PCI Pericem 510 25kg

Kód: PCIPRC25
Neohodnoceno
Značka: PCI
721 Kč –24 %
PCI Pericem 510
721 Kč –24 % 545 Kč / ks 450,41 Kč bez DPH
Ihned k odeslání (10 ks)
Můžeme doručit do:
23.9.2020

PCI Pericem 510 je vysoce jakostní cementová samonivelační stěrka, určená pro okamžité vyrovnání podkladních vrstev od 2 do 20 mm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pouze pro vnitřní použití, vhodná na podlahová topení, pro jemné vyrovnání podlah. Pochozí po cca 3 hodinách. pevnost tlaku min. 30 Mpa

Rozsah použití:
Pro vnitřní prostory a provozy. K vyrovnání a stěrkování nerovného povrchu od nulové tloušťky. Vhodná jako úprava povrchu pro vyrovnávací cementové a anhydridové potěry a stěrky. lze využít i k vyrovnání povrchu pod koberce, PVC, linolea, plovoucí podlahy a pod syntetické nátěrové a stěrkové hmoty a dlažby. Není určená k finální úpravě povrchu.

Vlastnosti:
Jednosložková suchá směs na cementové bázi., jednoduchá aplikace. vysoká roztékavost a samonivelační schopnost. Povrch není porézní. Pochozí po cca 3 hodinách. 

Před použitím prostudujte technický list produktu, který naleznete v záložce soubory. Při práci dodržujte pokyny a předepsané technologické postupy v něm uvedené.
Při větším odběru je možná individuální cena.

Doplňkové parametry

Kategorie: STAVEBNÍ CHEMIE
Hmotnost: 25 kg

PCI Pericem 515