.

Spárovací hmota PCI Pericolor FlexA 3kg

Kód: 1568/CEM
ZBOŽÍ SKLADEM
1 hodnocení
Značka: PCI
299 Kč / balení 247,11 Kč bez DPH 99,67 Kč / 1 kg
Ihned k odeslání (7 balení)
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
17.4.2024
Možnosti doručení

PCI Pericolor FlexA je univerzální spárovací hmota se zvýšenou ochranou proti plísním a ulpívání nečistot.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato spárovací hmota je určena pro spárování dlažeb, obkladů a mozaiek na balkónech, terasách a podlahách s podlahovým vytápěním. Doporučená šířka spáry 1-12 mm. Vhodná je do koupelen, sprch a kuchyní. Po vytvrzení je vysoce a dlouhodobě voděodpudivá s odperlovacím efektem a odolná proti povětrnostním vlivům. Pochůznost již po cca 6 hodinách.

Kalkulačku spotřeby naleznete ZDE.

Rozsah použití:
Pro vnitřní i venkovní použití. Na stěny i podlahy. Šířka spáry 1-12 mm. Určená do obytných prostor, koupelen, sprch, do průmyslových objektů se silným zatížením vlhkostí a dopravou. Velmi vhodná na balkony, lodžie a terasy. Dále na vytápěné podlahy, suché potěry, betonové prefabrikáty, sádrokartonové desky, sádrové podlahy a do míst velkými změnami teplot.

Vlastnosti:
vysoce odpudivá, hydrofobizovaná, velmi odolná proti znečistění povrchu, vytvrzuje bez trhlin, klasifikace dle ČSN EN 13888 - třída CG2WA.

Před použitím prostudujte technický list produktu, který naleznete v záložce soubory. Při práci dodržujte pokyny a předepsané technologické postupy v něm uvedené.
Při větším odběru je možná individuální cena.PCI Nanofug