.
AKCE - na vybrané produkty doprava ZDARMA, expedice do 48 hodin, stovky položek ihned k odeslání. Realizace - provádíme rekonstrukce.

Spárovací hmota PCI Pericolor FlexA 3kg - bílá

Kód: PCINAN2
Neohodnoceno
Značka: PCI
199 Kč –12 %
PCI Pericolor® FlexA
199 Kč –12 % 175 Kč / ks 144,63 Kč bez DPH
Ihned k odeslání (10 ks)
Můžeme doručit do:
23.9.2020

PCI Pericolor FlexA je univerzální spárovací hmota se zvýšenou ochranou proti plísním a ulpívání nečistot.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato spárovací hmota je určena pro spárování dlažeb, obkladů a mozaiek na balkónech, terasách a podlahách s podlahovým vytápěním. Doporučená šířka spáry 1-12 mm. Vhodná je do koupelen, sprch a kuchyní. Po vytvrzení je vysoce a dlouhodobě voděodpudivá s odperlovacím efektem a odolná proti povětrnostním vlivům. Pochůznost již po cca 6 hodinách.

Kalkulačku spotřeby naleznete ZDE.

Rozsah použití:
Pro vnitřní i venkovní použití. Na stěny i podlahy. Šířka spáry 1-12 mm. Určená do obytných prostor, koupelen, sprch, do průmyslových objektů se silným zatížením vlhkostí a dopravou. Velmi vhodná na balkony, lodžie a terasy. Dále na vytápěné podlahy, suché potěry, betonové prefabrikáty, sádrokartonové desky, sádrové podlahy a do míst velkými změnami teplot.

Vlastnosti:
vysoce odpudivá, hydrofobizovaná, velmi odolná proti znečistění povrchu, vytvrzuje bez trhlin, klasifikace dle ČSN EN 13888 - třída CG2WA.

Před použitím prostudujte technický list produktu, který naleznete v záložce soubory. Při práci dodržujte pokyny a předepsané technologické postupy v něm uvedené.
Při větším odběru je možná individuální cena.Doplňkové parametry

Kategorie: STAVEBNÍ CHEMIE
Hmotnost: 3 kg

PCI Nanofug