.
AKCE - na vybrané produkty doprava ZDARMA, expedice do 48 hodin, stovky položek ihned k odeslání. PRODEJ NEPŘERUŠEN.

Spárovací hmota PCI Pericolor Nanofug Premium 5kg

Kód: PCINAN5
Neohodnoceno
Značka: PCI
660 Kč –19 %
nanofug Premium
660 Kč –19 % 535 Kč / ks 442,15 Kč bez DPH
Skladem (10 ks)
Můžeme doručit do:
9.3.2021

PCI Nanofug Premium je elegantní a dokonalá spárovací hmota..

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elegantní a dokonalá - to jsou definice vyjadřující nejpřesněji vlastnosti jemného povrchu spárovaní hmoty PCI Nanofug Premium. Tím přesně popisují výhody této nové spárovací hmoty PCI Nanofug Premium.

Kalkulačku spotřeby naleznete ZDE.

Právě pro tyto vlastnosti má PCI technologie, které stojí za velmi úspěšnou řadou tzv. Nano-produktů. Tuto technologii PCI ještě vylepšila o další vybraná speciální aditiva. Díky tomu dostává samotná spára hned několik velmi pozitivních vlastností a především vynikající zpracovatelnost.

Optimální krystalovitá struktura - Při vytvrzování spárovací hmoty PCI Nanofug Premium se vytvářejí extrémně jemné krystalovité struktury, které dokonale vyplňují i ty nejmenší póry na keramickém obkladu a díky tomu vznikají velmi stabilní spojení. Výsledkem je spára, která má vysokou přídržnost a zvýšenou pevnost. K tomu se ještě přidává krásný a jemný povrch.

Rozsah použití:
Pro vnitřní i venkovní použití. Na stěny i podlahy. Šířka spáry 1-12 mm. Určená do obytných prostor, koupelen, sprch, do průmyslových objektů se silným zatížením vlhkostí a dopravou. Velmi vhodná na balkony, lodžie a terasy. Dále na vytápěné podlahy, suché potěry, betonové prefabrikáty, sádrokartonové desky, sádrové podlahy a do míst velkými změnami teplot.

Vlastnosti:
velmi lehce čistitelná, zvýšená odolnost proti domácím čistícím prostředkům, vysoká odolnost proti plísním a mikroorganizmům, vysoký komfort při zpracování - doba zpracování cca 40 minut, rychle zavadá, ale ne na povrchu, jemný povrch a skvělé barevné odstíny - designová spárovací hmota, odpovídá třídě CG2 WA podle ČSN EN13888, 

Před použitím prostudujte technický list produktu, který naleznete v záložce soubory. Při práci dodržujte pokyny a předepsané technologické postupy v něm uvedené.
Při větším odběru je možná individuální cena.

Barevné odstíny viz. vzorník fotogalerie produktu, nutno připsat do poznámky během objednávky.

Doplňkové parametry

Kategorie: STAVEBNÍ CHEMIE
Hmotnost: 5 kg

PCI Nanofug