.

Keramická dlažba 60x60cm Imitace Slitiny Odstín Měď - matná

Kód: 66PDMSL.COP
Novinka
1 hodnocení
Značka: PAMESA
749 Kč / m2 619,01 Kč bez DPH 1 078,56 Kč / 1.44 m2
SKLADEM PAMESA (100 m2)
Můžeme doručit do:
7.6.2024
Možnosti doručení

Oživte svůj interiér nebo exteriér s naší exkluzivní dlažbou 60x60cm, která přináší moderní design inspirovaný přírodní mědí. S jejím měděným odstínem dodáte prostoru teplý a luxusní vzhled, který okouzlí každého pozorovatele.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nyní máte jedinečnou příležitost přinést do vašeho prostoru vzduch elegance a luxusu s naší dlažbou 60x60cm, která imituje měď. Objednejte ještě dnes a transformujte své prostředí v prostor plný šarmu a krásy mědi!

Hlavní rysy produktu:

  • Rozměry: Velikost 60x60cm, ideální pro pokrytí větších ploch s minimálním množstvím spojů, což vytváří plynulý a souvislý vzhled.

  • Imitace Mědi: Díky preciznímu designu a technologii vytváří naše dlažba realistický vzhled mědi, který přináší do prostoru elegance a luxus.

  • Odstín Měděný: Tento odstín dodává prostoru teplé a přívětivé atmosféry, což je ideální volba pro moderní interiéry i exteriéry.

  • Vysoká Kvalita Materiálu: Dlažba je vyrobena z odolného materiálu, který je odolný vůči poškození, oděru a změnám teploty, což zaručuje dlouhou životnost a snadnou údržbu.

  • Všestranné Využití: Ideální pro obklady podlah v interiérech, terasách, venkovních prostranstvích a dalších aplikacích.

Další informace a doporučení:

Instalace a Údržba: Dlažbu lze snadno instalovat na pevný a rovný povrch za použití vhodného lepidla. Pro udržení čistoty a lesku doporučujeme pravidelné čištění měkkou houbou a neutrálním čistícím prostředkem.

Designový Tip: Kombinujte dlažbu s moderními prvky jako je sklo, kov nebo dřevo, abyste vytvořili unikátní a stylový vzhled.

K dosažení toho nejlepšího výsledku tento produkt doporučujeme lepit na lepidla SCHOMBURG a spárovací hmotu CRISTALLFUGE PLUS.

Prodej možný pouze na celá balení!
Tento produkt posíláme výhradně paletovou dopravou a to z důvodů možného poškození produktů dopravcem.
Tento produkt neposíláme balíkovou přepravou.
Ceny dopravy - Způsoby dopravy

Doplňkové parametry

Kategorie: Matná dlažba
Hmotnost: 21.87 kg
Materiál: Keramická dlažba matná
Rozměr: 60x60x0,96cm
Obsah balení: 1,44m2
Mrazuvzdornost: Ano, E<0,5%
Hmotnost balení: 31,5kg
Protiskluznost: R10
Kvalita: 1 .jakost
Povrchová úprava: Matná
Prostor: interiér / exteriér
Možnost využití: podlaha / stěna

 

"Pamesa cerámica" je mateřskou společností skupiny Pamesa Group na výrobu obkladů a dlažeb, jejichž hlavními znaky jsou navrhování, výroba keramických výrobků, které splňují potřeby všech zákazníků a zajišťují vynikající vztah s kvalitou, designem a cenou.