.

VELKOOBCHOD, B2B

Vážení obchodní partneři,

jsme eshop specializujícího se na prodej obkladů, dlažeb a mozaik. Jste realizační firmou, stavební firmou, developer, investor? Tak přesně Vás bychom rádi bych Vás oslovil s nabídkou spolupráce jakožto dodavatel kvalitních stavebních materiálů.

Co od nás můžete očekávat?

  1. Rychlé dodání přímo k zákazníkovi: Věříme, že rychlost je klíčovým faktorem ve Vašem oboru. S naším efektivním logistickým systémem zajišťujeme rychlé dodání přímo na místo určení.

  2. Velké skladové zásoby: Díky naší rozsáhlé skladové kapacitě můžeme uspokojit i ty nejnáročnější poptávky a zajistit stabilní dodávky i při větších objednávkách.

  3. Individuální cenotvorba: Chápeme, že každý projekt je jedinečný. Proto nabízíme flexibilní cenovou politiku a individuální přístup ke každému zákazníkovi.

  4. Velkoobchodní slevy: Při pravidelné spolupráci máme pro naše velkoobchodní partnery připraveny atraktivní slevy, které Vám pomohou maximalizovat vaši ziskovost.

  5. Příprava podkladů dle zákazníka: Náš tým Vám rád pomůže s přípravou podkladů pro Vaše projekty, abyste dosáhli optimálních výsledků.

  6. Zákaznický servis: Vaše spokojenost je pro nás prioritou. Jsme tu pro vás, abychom vám poskytli nejlepší možnou podporu a poradili vám s jakýmkoli dotazem či problémem.

Pokud máte zájem o spolupráci nebo byste si přáli získat více informací, neváhejte mě kontaktovat. Těšíme se na případnou spolupráci.

Neváhejte nás kontaktovat:

mail: markety@pavemosa.cz
Tel.:+420 731 489 804